займ на карту займ на карту срочно без отказа

Zarząd i członkowie

 

Zarząd Koła

Jan BARTOSZEWICZ – prezes

Edward MAKÓWKA – łowczy

Władysław ZIÓŁEK – skarbnik

Marcin STACHOWIAK – sekretarz

Zbigniew KORDUS – członek

Tomasz STYŚ – gospodarz koła


Komisja Rewizyjna

Andrzej Jankowski – przewodniczący

Krystian Polański

Christof Maron

Patryk Kubiczek

Mirosław Tomala


Gospodarze obwodów

Zbigniew Kordus – obwód nr 417

Władysław Matkowski – obwód nr 223

Stanisław Kozioł – obwód nr 250

Arnold Kubasik – obwód nr 166


Strażnicy łowieccy

Marian Jańczak – obwód nr 417

Andrzej Śmieciński – obwód nr 223

Stanisław Kozioł – obwód nr 250

Arnold Kubasik – obwód nr 166


Członkowie Koła macierzyści

  1. Adamiak Józef
  2. Adamiak Lucjan
  3. Bartoszewicz Jan
  4. Bawar Grzegorz
  5. Berger Dawid
  6. Bucholski Robert
  7. Chmurzyński Zbigniew
  8. Cyrek Marian
  9. Dajewski Leszek
  10. Dańków Wojciech
  11. Frąckowiak Przemysław
  12. Gołyźniak Wiesław
  13. Gumienny Ryszard
  14. Heine Marek
  15. Imianowski Andrzej
  16. Janeczko Józef
  17. Jankowski Andrzej
  18. Jańczak Marian
  19. Jańczak Tomasz
  20. Juskowiak Marek
  21. Kafka Zbigniew
  22. Kobierski Grzegorz
  23. Kordus Aurelia
  24. Kordus Zbigniew
  25. Koszaliński Marek
  26. Kowalewicz Mariusz
  27. Kozioł Stanisław
  28. Kubasik Arnold
  29. Kubicki Jakub
  30. Kubicki Ryszard
  31. Kubiczek Patryk
  32. Koźmiński Władysław
  33. Makówka Edward
  34. Makówka Marek
  35. Maron Christom
  36. Marszałek Witold
  37. Matkowski Władysław
  38. Matłoka Wiesław
  39. Michalski Jacek
  40. Mróz Zbigniew
  41. Myszogląd Marcin
  42. Nowak Tomasz
  43. Ordanik Henryk
  44. Pachciarz Michał
  45. Pawełek Mariusz
  46. Paździor Zbigniew
  47. Pietruch Robert
  48. Polański Krystian
  49. Pomykała Jerzy
  50. Rauk Janusz
  51. Roszak Zbigniew
  52. Sawicki Jacek
  53. Skwara Sylweriusz
  54. Sojka Józef
  55. Soszyński Julian
  56. Stachowiak Marcin
  57. Stachowiak Łukasz
  58. Styś Tomasz
  59. Szymczak Błażej
  60. Śmieciński Andrzej
  61. Światogór Piotr
  62. Światogór Sebastian
  63. Świerczewski Marek
  64. Świtalski Krzysztof
  65. Tasarz Edward
  66. Tomala Mirosław
  67. Walczak Jan
  68. Walczewski Maciej
  69. Wawrzyniak Barbara
  70. Wojdat Jan
  71. Wojdat Paweł
  72. Woźniak Eugeniusz
  73. Ziółek Władysław
  74. Żaworonek Radosław
  75. Żygadło Macin

Członkowie Koła niemacierzyści

  1. Adamkiewicz Krzysztof
  2. Białoskórski Adam
  3. Miler Tomasz
  4. Roszak Michał
  5. Rusnak Ryszard

Komisja ds. szacowania szkód łowieckich

  1. Patryk Kubiczek,
  2. Stanisław Kozioł,
  3. Tomasz Jańczak,
  4. Włodzimierz Matkowski,
  5. Mariusz Kowalewicz,
  6. Sylweriusz Skwara

KANDYDACI

  1. Jakub Kubicki
  2. Eliza Paluch
  3. Paula Sarata
  4. Manuel Kubasik
  5. Przybylski Bartłomiej
  6. Giżyński Piotr
  7. Giec Dominik

Odeszli do „Krainy wiecznych łowów”

Zygmunt Boniecki, Władysław Boraczyński, Bronisław Czaczyk, Jerzy Gębal, Tadeusz Gibała, Karol Hen, Janusz Kępa, Marian Kocma, Jan Kilczewski, Mateusz Kraśniewski, Edward Kot, Władysław Kozioł, Leszek Kozłowski, Krzysztof Wątor, Bronisław Kubicki, Ryszard Lacner, Ludwik Lech, Zenon Łukaszewicz, Leon Małek, Włodzimierz Martin, Stefan Makarewicz, Stanislaw Morel, Jerzy Niwiński, Jan Pągowski, Zbiegniew Pelc, Stanisław Sałaga, Edward Szałapak, Jan Szymczak, Józef Śmiecinski, Lucjan Wilczyński, Jan Wojciechowicz, Eugeniusz Zimkowski, Franciszek Żakowicz, Paweł Paszkowski, Stanisław Rzepka, Stanisław Tryk, Leopold Kałuża, Mieczysław Wyszyński, Jan Rudnicki, Henryk Kotwica.